Hybrydowy Cayenne od speedART

Hybrydy zdobywają coraz większe rzesze zwolenników. Zauważył to speedART, który zaprezentował model Porsche Cayenne S speedHYBRID 450

Benzynowa jednostka o mocy 333 KM oraz dodatkowy zastrzyk 47 KM pochodzących od silnika elektrycznego, zapewniają osiągi, których Porsche nie musi się wstydzić. Przyspieszenie od 0 do 100 km/h zajmuje mu 6,5 s, a prędkość maksymalna wynosi 241 km/h.

Dla niemieckiego tunera i te wartości nie są jednak satysfakcjonujące, dlatego postanowił on stworzyć własną wizję hybrydowego Cayenne'a o nazwie Porsche Cayenne S speedHYBRID 450 speedART. Przeprowadzone modyfikacje zwiększają jego moc z 380 KM do 450 KM. Sprint do "setki" to teraz 6,0 s. Dodatkowo, auto stało się jeszcze szybsze - 252 km/h.

Porsche speedHYBRID poprawiło nie tylko swoje osiągi, ale również wygląd. Oprócz ciekawych akcentów w postaci pasków, wrażenie robią nowe 22-calowe, kute felgi z oponami 275/30 ZR22 z przodu oraz 315/30 ZR22 z tyłu. Nie bez znaczenia dla ostatecznego efektu pozostaje również obniżone zawieszenie oraz oryginalne wnętrze.

ZOBACZ TAKŻE:

Dwudrzwiowe Porsche Cayenne - ZOBACZ TUTAJ

Hybrydowe Porsche 918 Spyder - ZOBACZ TUTAJ

Samochody: Porsche Cayenne - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.