Volkswagen CrossTouran

Rodzina "przełajowych" Volkswagenów powiększyła się właśnie o kolejnego członka. Po CrossPolo i CrossGolfie przyszła pora na ubranego w ochraniacze Tourana

Auto wyposażono w tzw. "pakiet na złe drogi" ("bad road kit") składający się z nowych elementów nadwozia oraz zawieszenia. CrossTouran otrzymał plastikowe, ochronne nakładki, które znaleźć można na poszerzonych nadkolach, drzwiach oraz przeprojektowanych zderzakach, a dłuższe sprężyny pozwoliły zwiększyć prześwit o 20 mm. Auto stoi na nowych, 17-calowych felgach aluminiowych obutych w szerokie opony (215 z przodu i 235 z tyłu). Na liście wyposażenia znajdują się również relingi wykończone w matowym aluminium oraz aluminiowe i skórzane detale w kabinie pasażerskiej. Do dłuższych wypraw zachęcać mają przednie fotele z podparciem lędźwi i regulowaną wysokością siedziska.

Auto oferowane będzie z szeroką gamą silników TSI, TDI (o mocach od 105 do 170 koni mechanicznych) oraz - na niektórych rynkach - w wersji napędzanej gazem naturalnym. W Niemczech ceny CrossTourana zaczynają się od 27 700 euro. Zapraszamy do galerii .

ZOBACZ TAKŻE:

Touran w nowej odsłonie - ZOBACZ TUTAJ

Samochody: Volkswagen Touran - ogłoszenia

Więcej o: