Już w najbliższy weekend

Nie masz pomysłu na weekend? Proponujemy imprezy, na których ryk silników i sportowe emocje są mile widziane. Już w ten weekend Rajd Rzeszowski i Moto-Piknik w Olsztynie

Jak zawsze terminy i szczegóły imprez znajdziesz w Kalendarzu imprez na Moto.pl. Interesujesz się rajdami? Zajrzyj koniecznie do naszego serwisu rajdowego . Miłośnikom jednośladów polecamy także kalendarz na stronie Świata motocykli . Jeśli organizujesz ciekawą motoryzacyjną imprezę, daj nam znać. Czekamy na maile pod adresem: redakcja@moto.pl

XVI Moto-Piknik No Limit

18. Rajd Rzeszowski (2009)18. Rajd Rzeszowski (2009) fot. P. Hoffman

Termin: 7-8 sierpnia Miejsce: Olsztyn Dajtki Więcej informacji: biker.riders.pl

Imprezę na terenie olsztyńskiego lotniska rozpoczną wyścigi na ? mili motocykli, samochodów oraz ciężarówek. Podziwiać będzie można samochody zabytkowe i motocyklowe akrobacje, a także sprawdzić parametry swojego auta na hamowni. Odbędzie się również wystawa car audio oraz eliminacja Mistrzostw Polski w nagłaśnianiu samochodów pod patronatem EASCA Poland. Organizatorzy przygotowali również szereg pokazów i konkursów.

19. Rajd Rzeszowski

Termin: 6-8 sierpnia Miejsce: Rzeszów Więcej informacji: rajdy.moto.pl

Tradycyjnie na półmetku letnich wakacji zawodnicy rywalizujący w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski spotkają się na Podkarpaciu. Start zapowiedziało łącznie aż 138 załóg. 75 z nich wystartuje w rundzie RSMP. Podczas dwóch dni zmagań zawodnicy pokonają 12 odcinków specjalnych o łącznej długości ponad 160 kilometrów. W tym roku wytyczono także próbę w samym centrum Rzeszowa, z której odbędzie się transmisja telewizyjna na żywo.

III runda Clio Cup

Termin: 6-8 sierpnia Miejsce: Rzeszów

Inicjatorem i organizatorem cyklu pucharowego CLIOcup jest zespół 2Brally, od lat specjalizujący się w obsłudze samochodów Renault Clio Sport. Ideą i celem CLIOcup jest stworzenie możliwości uczestnictwa w atrakcyjnym cyklu przy minimalnym zaangażowaniu środków finansowych, a jednocześnie przy zachowaniu poziomu zapewniającego zarówno bezpieczeństwo, jak i równą rywalizację, w której nie decyduje sprzęt lecz umiejętności załogi. Do uczestnictwa w cyklu pucharowym dopuszczone są modele Renault Clio Sport spełniające wymogi homologacji FIA N5616, N5637, N5659, N5704 i zgodne z regulaminem technicznym CLIOcup. Wymogiem regulaminowym jest stosowanie opon, klocków hamulcowych oraz zawieszenia jednego dostawcy. Zestawy CLIOcup up-grade kit dostępne są dla każdego uczestnika pucharu.

Mazury AirShow

Termin: 6-8 sierpnia Miejsce: Giżycko, Kętrzyn Więcej informacji: pilotclub.pl

Przy okazji pokazów lotniczych odbędzie się wystawa samolotów i zlot UAZ-ów, GAZ-ów oraz innych wojskowych pojazdów rosyjskich.

Nagrobek fana BMW - ZOBACZ TUTAJ

Bo liczy się wnętrze - najlepsze kabiny - ZOBACZ TUTAJ

Samochody: Maserati - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Agora SA