Audi A7 - karty odkryte

Tak jak zapowiadaliśmy, dzisiaj Audi oficjalnie zaprezentowało swoje najnowsze dziecko - A7. Zapraszamy do obszernej, zaktualizowanej galerii zdjęć modelu

Po wielu miesiącach podsycania atmosfery Audi oficjalnie zaprezentowało nowe czterodrzwiowe coupe, które będzie rywalizować z Mercedesem CLS i Porsche Panamerą. Auto - mimo że podobne do konceptu - tak naprawdę bardzo złagodniało. Przedni pas niewiele różni się od innych modeli marki. Powiew nowej stylistyki można zobaczyć w tylnej części nadwozia, ale to za mało. Czterodrzwiowe coupe powinno chwytać za serce, czego z pewnością nie robi nowe A7.

Pocieszenia możemy szukać pod jego opakowaniem. Na początku w cenniku pojawią się cztery wersje silnikowe. Stawkę otwiera 3-litrowy diesel o mocy 204 KM. Oprócz niego klienci będą mieli do wyboru mocniejszą wysokoprężną jednostkę 245 KM (500 Nm) oraz benzynowe: 2.8 FSI o mocy 204 KM i 3.0 TFSI o mocy 300 KM.

Ciekawie prezentuje się również wnętrze, gdzie wysoko poprowadzony tunel środkowy tworzy atmosferę sportowego auta. Wrażenie robi również sporej wielkości monitor systemu pokładowego MMI, znanego z innych modeli.

Zapraszamy do zaktualizowanej galerii zdjęć A-siódemki.

ZOBACZ TAKŻE:

Nowe serce w AMG - ZOBACZ TUTAJ

Mercedes E350 CDI Coupe - TEST WIDEO

Mercedes pokazał E klasę cabrio - ZOBACZ TUTAJ

Samochody: Mercedes SL - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.