Mercedes Viano - facelifting

Już wkrótce do salonów trafi odświeżona, ale niekoniecznie ładniejsza wersja Mercedesa Viano oraz bliźniaczego Vito

Mercedes już od dłuższego czasu stara się ujednolicić wygląd swoich samochodów. Jednym modelom wychodzi to na dobre, innym mniej. Sami oceńcie, do której grupy trafi nowy van Mercedesa? Zanim jednak podejmiecie ostateczną decyzję sprawdźcie, co tak naprawdę zmieniło się w tym aucie.

Jak przystało na prawdziwy facelifting, Viano otrzymało nowy przedni zderzak, grill oraz lampy. Dzięki temu auto upodobniło się teraz do klasy R. Nieco mniej zmian poczyniono z tyłu. Co prawda, i tam wymieniono zderzak, lampy oraz klapę, ale efekty są dużo mniej widoczne.

Możemy się spodziewać, że we wnętrzu również poczyniono szereg zmian. Mercedes nie udostępnił jednak ani jednego zdjęcia, dlatego z oceną ich pracy musimy się trochę wstrzymać.

Naturalnie facelifting dotyczy również bliźniaczego Vito. Kilka istotnych zmian mechanicznych znajdziemy pod blachą obu modeli. Producent mówi o zmodyfikowanym zawieszeniu oraz nowej 6-stopniowej, manualnej skrzyni biegów, która trafi do wszystkich czterocylindrówek. Unowocześniona zostanie również paleta silnikowa. Klienci będą mieli do wyboru bardziej oszczędne jednostki o rozpiętości mocy od 95 KM do 258 KM, gdzie każda z nich będzie już seryjnie wyposażona w system start/stop.

Mercedes na biurko - ZOBACZ TUTAJ

Mercedes SLS AMG na baterie - ZOBACZ TUTAJ

Samochody: Mercedes klasy E - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.