Prywatny przewodnik Michelina

Michelin uruchamia w internecie ogólnoświatowy serwis turystyczny - Michelin Travel. Można w nim nie tylko zaplanować trasę, ale przygotować własny przewodnik z mapami, zdjęciami i go później wydrukować

Nowy serwis ma ułatwić planowanie wszystkich aspektów podróży, od jedzenia, przez nocleg po pomoc przy wyborze zabytków wartych odwiedzenia.

Michelin Okrojone informacje z przewodników Michelina oraz planer podróży (propozycja trasy oraz koszty podróży) w języku polskim można znaleźć pod adresem www.viamichelin.pl.

Do końca 2010 roku w serwisie  zostanie opisanych  90 krajów, a w nich tysiące wartych odwiedzenia miejsc, 36 000 stron internetowych związanych z turystyką, 57 000 restauracji i 100 000 hoteli. Wszystkie informacje będą dostępne w pięciu językach: angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim i hiszpańskim.

Cyfrowa technologia popularnego serwisu planowania drogi - ViaMichelin jest w nowej usłudze zintegrowana z wiedzą zawartą w Zielonych Turystycznych Przewodnikach Michelin. Umożliwi to najszerszy dostęp do bazy informacji turystycznej.

Na www.travel.viamichelin.com dostępna będzie również nowa funkcja wizualizacji podróży. Internauci odnajdą w serwisie Michelin Travel szczegółowe mapy, zdjęcia satelitarne oraz kalkulator tras.

ZOBACZ TAKŻE

Zaplanuj swoją podróż z MOTO.PL - ZOBACZ TUTAJ

Samochody, które prowadzą się same - ZOBACZ JAK, KIEDY I GDZIE

Samochody: Fiat Palio Weekend - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.