Nowa Honda Odyssey | Galeria

Po koncepcie zwiastującym nową generację Odysseya, zaprezentowanym zimą w Chicago, przyszła kolej na wersję produkcyjną. To van stworzony z myślą o amerykańskim rynku

Z wyglądu nowy Odyssey zyskał nieco charakteru. Cieszy, że wersja produkcyjna nadal przypomina koncepcyjny model, zaprezentowany podczas zimowych targów w Chicago (więcej tutaj ). W stosunku do poprzednika poszerzono (+36 mm, teraz 1994 mm) i obniżono karoserię (-41 mm, teraz 1763 mm), dzięki czemu sylwetka auta jest bardziej proporcjonalna. Długość pozostała taka sama - wynosi 5133 mm.

Lista wyposażenia wzbogaciła się o nowinki technologiczne, m.in. system split-screen, czyli dzielony ekran systemu mutlimedialnego, wyjście HDMI czy 12-głośnikowy system audio.

Pod maskę Odysseya trafi V-szóstka o pojemności 3,5 litra, według producenta zużywająca 12,4 l benzyny na każde 100 km przejechane w mieście i 8,4 poza nim.

Nowa Honda Odyssey pojawi się w amerykańskich salonach jesienią tego roku. Model po raz pierwszy pojawił się na rynku w 1994 roku.

Honda CR-Z - coupe z listkiem - PIERWSZA JAZDA

Koreańczyk wyprzedził Jankesa - ZOBACZ TUTAJ

Samochody: Hyundai Tucson - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.