VW Cross Polo od 53 390 zł

Po "zwykłym" Polo, wykazującej się wyjątkowo małym apetytem wersji BlueMotion oraz sportowym GTI, do polskich salonów wjeżdża czwarta odmiana niemieckiego malucha

Z zewnątrz Polo w wersji przełajowej (więcej zdjęć znajdziecie tutaj ) łatwo rozpoznać po wykonanych z tworzywa, wysokich listwach bocznych na drzwiach oraz plastikowych osłon nadkoli. Dłuższe wycieczki w nieznane ułatwiać mają relingi dachowe, zdolne przewieźć bagaż o wadze do 75 kg. Z zewnątrz Cross Polo wyróżnia się także zmodyfikowanymi zderzakami, lusterkami pokrytymi srebrnym lakierem oraz dwoma nowymi, dostępnymi wyłącznie w tej wersji kolorami nadwozia - pomarańczowym (Magma Orange) oraz beżowym (Beige Metallic). Cross Polo otrzymało również podwyższone o 15 mm zawieszenie oraz 17-calowe, pięcioramienne felgi aluminiowe.

W Polsce auto dostępne z silnikami o mocy od 85 KM do 105 KM. Do wyboru są dwie jednostki benzynowe i dwie TDI z systemem wtrysku bezpośredniego common rail. Trzy z czterech silników są dostępne z dwusprzęgłową, 7-stopniową skrzynią biegów DSG.

Wyposażenie seryjne Cross Polo obejmuje m.in. ESP, elektrycznie regulowane i ogrzewane lusterka zewnętrzne, elektrycznie sterowane szyby, sportowe fotele z regulacją wysokości, asymetrycznie dzieloną tylną kanapę, szuflady pod fotelami, kierownicę obszyta skórą, podłokietnik ze schowkiem, nakładki na pedały i komputer pokładowy wraz z kontrolą ciśnienia w oponach i centralny zamek z pilotem.

ZOBACZ TAKŻE:

Volkswagen Polo sedan - ZOBACZ TUTAJ

Samochody: Volkswagen Polo - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.