Opel Astra ST | Galeria

Opel postanowił nie trzymać nas dłużej w niepewności i opublikował oficjalne zdjęcia Astry IV w wersji kombi, zwanej Sports Tourer

O kompaktowym kombi Opla pisaliśmy kilka dni temu . Jego oficjalna premiera nastąpi podczas jesiennych targów motoryzacyjnych w Paryżu, ale już dzisiaj zapraszamy do oficjalnej galerii zdjęć .

Z wyglądu odmiana Sports Tourer nawiązuje do większej Insignii . Pod maskę trafią silniki benzynowe i diesle znane z 5-drzwiowej Astry , rozwijające moc od 95 do 180 koni. Nie zabraknie wśród nich turbodoładowanych benzyniaków o pojemności 1,4 i 1,6 litra, stworzonych w duchu downsizingu.

A co z przestrzenią ładunkową? Bagażnik ma pojemność od 500 do 1550 litrów, a jego powiększenie ułatwia prosty system składania siedzeń. Ponieważ nie wszystko trzeba chować do kufra, w kabinie udało się wygospodarować schowki o łącznej pojemności 75 litrów.

Nowy model zawita do polskich salonów pod koniec roku. Niemcy wiążą z nową wersją poważne nadzieje, ponieważ co czwarta sprzedawana Astra to właśnie kombi.

Astra w kuli śniegowej - ZOBACZ TUTAJ

Astra od 58 500 zł - polski cennik nowego Opla - ZOBACZ TUTAJ

Samochody: Opel Astra - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.