Nowy NFS oraz Driver

E3 Expo 2010, to miejsce wielu premier gier komputerowych, w tym symulatorów samochodowych. Najciekawsze dla nas motomaniaków to trailer nowej części popularnego Need for Speed oraz Driver - San Fransisco

Premiera, która zwróciła na siebie największą uwagę to kolejna część najbardziej popularnej gry samochodowej, jaką z pewnością jest Need for Speed. Rok w rok, od 15 lat pojawiają się jej nowe części, a obecnie prezentowana nosi nazwę Hot Pursuit.

Do dyspozycji mamy trailer oraz kilka zdjęć. Pełna wersja zadebiutuje już w listopadzie.

Kolejną samochodową nowością jest gra o nazwie Driver - San Francisco. Oczywiście nie jest to aż tak popularna seria jak NFS, ale dzięki swoim możliwościom warto poświęcić jej chwilę uwagi. Głównym bohaterem po raz kolejny będzie Tanner, który przez wypadek zapadnie w śpiączkę. Zaletą gry, w porównaniu do konkurencyjnego GTA są licencjonowane samochody.

Wszystko o nowej grze przedstawiono na filmach

Wobec takich premier, na E3 Expo 2010 nie mogło zabraknąć innego poważnego gracza, a mianowicie Polyphony, który odpowiedzialny jest za Gran Turismo 5. Data premiery? 2 listopad. Miejmy nadzieję, że tym razem okaże się prawdziwa. Do tego czasu musimy zadowolić się kolejnym trailerem.

Ścigaj się Volvo - ZOBACZ TUTAJ

Loeb i Sordo na Karowej - WIDEO

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.