Bonus na weekend

W środę - jak co tydzień - przedstawiliśmy Wam kilka propozycji weekendowych imprez z rykiem silników w tle. Mamy dwie kolejne

Pierwsza jest dla miłośników naprawdę dużych aut. W Krakowie, już po raz siedemnasty odbędzie się Spotkanie Trakerskie (szczegółowe informacje tutaj ). Jak zwykle organizatorzy przygotowali szereg konkursów zarówno dla starych wyjadaczy, jak i trakerskich "młodych wilków". Ci ostatni będą mogli na przykład spróbować swoich sił podczas jazdy furgonetką Iveco Daily po specjalnym torze. Próba "Królowie Szos" z kolei to indywidualne zawody dla doświadczonych kierowców, których jednym z elementów jest jazda na precyzję. Drugi dzień to między innymi przejazd konwojem przez miasto, wybór "miss" ciężarówek, a także... turniej siłowania się na rękę. Będą też koncerty, pokazy kaskaderskie i konkursy dla najmłodszych.

17 Spotkanie Trakerskie odbędzie się, tak jak w ubiegłych latach, na terenie przyległym do Muzeum Lotnictwa w Krakowie przy ulicy Bora-Komorowskiego.

Tak się składa, że z lotnictwem związana jest druga impreza, o której chcieliśmy Wam powiedzieć. To doroczny piknik lotniczy w Góraszce (więcej tutaj ) pod Warszawą. Będzie można podziwiać na żywo wspaniałe maszyny (w tym roku są to, m.in: MIG-29, F-16, Hurricane, Spitfire, Messerschmitt oraz Rockwell OV-10 Bronco), obejrzeć podniebne akrobacje grup The Flying Bulls Aerobatics Team oraz Baltic Bees Jet Team, a nawet wygrać spadochronowy skok w tandemie.

Pozostałe propozycje imprez weekendowych znajdziecie tutaj .

ZOBACZ TAKŻE:

Fiat 500C od 54 500 zł - ZOBACZ TUTAJ

Samochody: Mercedes S-klasa - ogłoszenia