Nowy Mercedes CLS na ostro

Jeszcze nie pojawiły się oficjalne zdjęcia drugiej generacji CLS'a, a tunerzy już szykują dla niego pakiety modyfikacji. Pierwszy jest niemiecki Lorinser, od lat wierny marce spod znaku gwiazdy

Fragmenty karoserii nowego Mercedesa CLS prezentowaliśmy Wam kilka dni temu (więcej tutaj ). Jego zapowiedzią był koncepcyjny CLS Shooting Brake , zaprezentowany podczas tegorocznych targów motoryzacyjnych w Pekinie. Nadal nie wiadomo jednak, jak druga generacja "czterodrzwiowego coupe" spod znaku gwiazdy będzie wyglądać w pełnej krasie.

Okazuje się, że nie stoi to na przeszkodzie, by zaprojektować dla niej pakiet tuningowy. Do sieci wyciekł właśnie szkic CLS'a doprawionego przez Lorinsera. Napompowane zderzaki, dodatkowe wloty powietrza na masce, agresywnie narysowane listwy progowe i 21-calowe felgi z eleganckiej karoserii wyzwalają drapieżne zwierzę.

Jak będzie wyglądać nowy Mercedes CLS ? Przekonamy się o tym na kilka tygodni przed oficjalną premierą, która odbędzie się podczas jesiennych targów w Paryżu.

Nowe V-ki w Mercedesach - ZOBACZ TUTAJ

Powrót do przyszłości Mercedesa 190 - ZOBACZ TUTAJ

Samochody: Mercedes C-Klasse - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.