Nissan Juke od 57 900 zł

Mało kto przypuszczał, że Nissan odważy się wypuścić na rynek tak odważne stylistycznie auto. A jednak, już jesienią Juke wjedzie do polskich salonów. Właśnie poznaliśmy ceny małego crossovera

Za 57 900 zł będzie można kupić podstawową odmianę Juke'a (więcej o aucie tutaj ) ze 117-konnym silnikiem benzynowym o pojemności 1,6 l i pięciostopniową, manualną skrzynią biegów. Opcjonalnie, auto będzie też można zamówić z bezstopniową przekładnią CVT (od 70 300 zł).

Pod maską mocniejszej benzynowej odmiany auta pracuje silnik o takiej samej pojemności, ale dzięki turbodoładowaniu rozwija moc 190 KM. Ceny wersji z sześciobiegową skrzynią manualną zaczynają się od 78 tys. zł. Jedyna w gamie modelu, czteronapędowa wersja dostępna jest z tym właśnie silnikiem i wyłącznie z przekładnią CVT. Kosztuje 92 600 zł.

Zwolennicy silników wysokoprężnych dużego wyboru mieć nie będą. Dla małego crossovera Nissan przygotował tylko jednego diesla. Jest to 110-konne dCi o pojemności 1,5 l, które współpracować będzie z sześciostopniową przekładnią manualną.

Poniżej znajdziecie szczegółowy cennik Nissana Juke .

Polskie ceny Nissana JukePolskie ceny Nissana Juke Nissan

ZOBACZ TAKŻE:

To nie joke, to Juke - ZOBACZ TUTAJ

Samochody: Nissan Note - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.