Już w najbliższy weekend

Nie masz pomysłu na weekend? Proponujemy imprezy, na których ryk silników i sportowe emocje są mile widziane. Już w ten weekend Amatorskie Wyścigi Samochodów Amerykańskich w Sochaczewie i Ogólnopolski Zlot Klubu Seata w Ułężu

Jak zawsze terminy i szczegóły imprez znajdziesz w Kalendarzu imprez na Moto.pl. Interesujesz się rajdami? Zajrzyj koniecznie do naszego serwisu rajdowego . Miłośnikom jednośladów polecamy także kalendarz na stronie Świata motocykli . Jeśli organizujesz ciekawą motoryzacyjną imprezę, daj nam znać. Czekamy na maile pod adresem: redakcja@moto.pl

III AWSA

Miejsce: Sochaczew Termin: 22 maja Więcej informacji: www.awsa.org.pl

I AWSA RykiI AWSA Ryki fot. Marcin Sobolewski

Redakcja portalu awsa.org.pl wraz z fundacją American Old Polska zapraszają na trzecią edycję Amatorskich Wyścigów Samochodów Amerykańskich, która odbędzie się 22 maja 2010 roku na lotnisku Sochaczew-Bielice (termin imprezy przełożony z 24 kwietnia). AWSA to niepowtarzalna okazja do zobaczenia w jednym miejscu tylu amerykańskich wozów, począwszy od luksusowych Cadillaków aż po kultowe muscle i pony cars, i oczywiście posłuchania bulgotu klasycznych V-ósemek. Poza próbami sportowymi - wyścigami na 1/4 mili oraz KJS (podczas którego swoją pomocą będzie służył profesjonalny kierowca rajdowy), odbędą się także wybory auta imprezy, a kierowcy wezmą udział w szkoleniach na temat bezpiecznej jazdy.

I Runda DRIFT OPEN

Miejsce: Wrocław, Tor "Rakietowa" Termin: 22-23 maja Więcej informacji: drift-open.pl

I AWSA Ryki

W najbliższy weekend na wrocławskim Torze Rakietowa odbędzie się I Runda DRIFT OPEN. O co dokładnie chodzi? Niewtajemniczonym przypominamy - drift to celowe wprowadzanie auta w poślizg przy dużej prędkości i kontrolowanie go na jak najdłuższym odcinku. Na gości czeka przyjazna atmosfera, ciekawa trasa i mnóstwo "upalania" na treningach. Zawodnicy bez licencji PFD mogą na zawodach zdobyć punkty w ramach Pucharu Polski, które będą im potrzebne do jej uzyskania.

Ogólnopolski Zlot Klubu Seata

Miejsce: Ułęż/Ryki Termin: 21-23 maja 2010 Więcej informacji: klubseata.pl

I AWSA Ryki

Fani auto emocion spotykają się w najbliższy weekend na lotnisku w Ułężu, gdzie czekają na nich wyścigi i szkolenia z zakresu doskonalenia techniki jazdy. Po części lotniskowej odbędzie się impreza integracyjna w ośrodku wypoczynkowym w Firleju, połączona z rozdaniem nagród.

III i IV Runda GSMP Cisna 2010

Miejsce: Cisna Termin: 21-23 maja Więcej informacji: wyscigigorskie.pl

22 maja rozpoczyna się wyścigowy weekend w górach. Kolejne rundy Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski rozegrane zostaną w Bieszczadzkiej miejscowości Cisna. Na trasie o długości 4350 m kibice zobaczą całą stawkę najmocniejszych samochodów, które walczyły w Korczynie o tytuł najszybszego górala 2010.

8. Tuning Show

Miejsce: Kraków, ul. Centralna 41a Termin: 22-23 maja Więcej informacji: tuningshow.krakow.pl

I AWSA Ryki

Najnowsze trendy w modyfikacjach samochodów, setki decybeli wydobywające się z wbudowanych systemów CarAudio, niewiarygodne osiągi, a to wszystko w ponad 350 samochodach z całej Polski - tak zapowiada się kolejny Tuning Show w Krakowie. Najlepiej stuningowane samochody powalczą o uznanie tysięcy fanów, a ich kierowcy zmierzą się w konkursach: palenie gumy, jazda precyzyjna na czas, najgłośniejszy wydech, dojazd do przeszkody, najniższe zawieszenie oraz najbardziej atrakcyjne auto zlotu.

V Kryterium Toru "KIELCE" SuperOES

Miejsce: Tor Kielce Termin: 22 maja Więcej informacji: superoes.pl

I AWSA Rykifot. Renata Samoraj, AK Kielce

Automobilklub Kielecki zaprasza na kolejną eliminację SUPEROES, która odbędzie się na Torze Kielce w Miedzianej Górze. SUPEROES to cykl imprez zakończonych finałowym podsumowaniem sezonu zarówno dla amatorów dynamicznej jazdy, jak i doświadczonych kierowców torowych.

Ponadto w niedzielę 23 maja na Placu Generała Sikorskiego w Siedlcach odbędzie się Majówka Renault, połączona ze zlotem miłośników francuskich aut (więcej informacji tutaj ), a w dniach 21-23 maja w województwie kujawsko-pomorskim czeka nas druga runda Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych (więcej tutaj ).

Polski Fiat - historia prawdziwa - ZOBACZ TUTAJ

Bo liczy się wnętrze - najlepsze kabiny - ZOBACZ TUTAJ

Samochody: Maserati - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Agora SA