Renault Megane GT i CC | Galeria

Francuzi poszerzają gamę kompaktowego Megane o dwa atrakcyjne kąski - Coupe-Cabriolet oraz GT

Dla tych, którzy nie wykorzystają możliwości wersji R.S., Francuzi przygotowali sportowo przyprawione Megane GT . Już na pierwszy rzut oka model wyróżnia się charakterystycznym lakierem Malta Blue, znanym z innych szybkich Renówek, oraz 18-calowymi alufelgami. Pikanterii dodają także przeprojektowane zderzaki (tylny z dyfuzorem) i grafitowe wstawki karoserii.

W kabinie pojawiły się lepiej wyprofilowane fotele prosto z najmocniejszej wersji R.S., nowe zegary i aluminiowe nakładki na pedały. Pod blaszanym płaszczem francuski kompakt kryje utwardzone zawieszenie, wzmocnione hamulce oraz jeden z dwóch turbodoładowanych silników - 160-konnego diesla lub 180-konną benzynę. Obydwa będzie można opcjonalnie połączyć z dwusprzęgłową skrzynią biegów.

Renault oferuje także pakiet stylizacyjny GT Line, dostępny w połączeniu ze słabszymi wersjami napędowymi i bez zmodyfikowanego zawieszenia.

O kolejnej odmianie Megane - Coupe-Cabriolet - więcej pisaliśmy tutaj . Niebawem weźmiemy udział w prezentacji obydwu wersji i zdamy Wam relację z jazd testowych. Tymczasem zapraszamy do galerii zdjęć .

Nowe Renault Clio

Jak sobie radziło Clio Sport - TEST - ZOBACZ TUTAJ

Renault Clio GT - ZOBACZ TUTAJ

Samochody: Renault Clio - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.