Peugeot RCZ od 98 tys. zł

Nowe coupe spod znaku lwa niebawem pojawi się w polskich salonach. Cena najtańszego modelu z benzynowym, 156-konnym silnikiem turbo o pojemności 1,6 litra to 98 tys. zł. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć i filmu, prezentujących Peugeota RCZ

Peugeot RCZ w wersji produkcyjnej zadebiutował podczas zeszłorocznych targów we Frankfurcie (więcej informacji znajdziecie tutaj ). Z zewnątrz auto zwraca uwagę charakterystyczną tylną szybą z dwoma garbami. Czy ma szansę namieszać na rynku? Już za kilka dni na Moto.pl relacja z pierwszych jazd RCZ'em. Dzisiaj zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć i filmu wideo, na którym możecie obejrzeć go z bliska.

Peugeot RCZ

Pod maskę nowego modelu trafią dwa silniki benzynowe z turbodoładowaniem o pojemności 1,6 litra i mocy 156 lub 200 koni oraz 2-litrowy turbodiesel o mocy 163 koni. Wszystkie współpracują z 6-biegowymi skrzyniami manualnymi. Słabszy motor benzynowy można także połączyć z 6-biegowym automatem z funkcją ręcznej zmiany przełożeń.

Cena najtańszego RCZ'a z benzynowym, 156-konnym silnikiem turbo o pojemności 1,6 litra to 98 tys. zł. Ta sama wersja silnikowa z automatyczną skrzynią biegów kosztuje 102,5 tys. zł, mocniejsza turbobenzyna - 107 tys. zł, a turbodiesel to wydatek co najmniej 109 tys. zł. Francuskie coupe kusi listą dodatków, dzięki którym można spersonalizować jego wygląd. Znajdują się na niej m.in.: różne kolory łuków dachowych, poszycie dachu z włókna węglowego i lakierowane zaciski hamulców.

Używana 406-ka - elegancka i komfortowa - ZOBACZ WIĘCEJ

Peugeot 3008 - ciepła bułeczka - ZOBACZ TEST

Samochody: Peugeot 407 - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.