Już w najbliższy weekend

Nie masz pomysłu na weekend? Proponujemy imprezy, na których ryk silników i sportowe emocje są mile widziane. Już w ten weekend wielki zlot kabrioletów w Poznaniu i spotkanie fanów Alfy Romeo GTV i Spidera w Ułężu

Terminy i szczegóły imprez znajdziecie w Kalendarzu imprez na Moto.pl. Miłośnikom jednośladów polecamy także kalendarz na stronie Świata motocykli . Jeśli organizujesz ciekawą motoryzacyjną imprezę, daj nam znać. Czekamy na maile pod adresem: redakcja@moto.pl

Festyn "Naucz się ratować"

Miejsce: Trójmiasto Termin: 1-3 maja Więcej informacji: forum.subaru.pl

W najbliższy weekend odbędzie się zlot fanów Subaru połączonym z sobotnim festynem dla młodzieży niepełnosprawnej, na którym służby ratownicze przeprowadzą profesjonalne pokazy udzielania pierwszej pomocy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych.

I Świętokrzyski Zlot pojazdów terenowych

Miejsce: Góry Świętokrzyskie Termin: 1-3 maja Więcej informacji: offroad-los.pl

Zlot organizowany przez Klub MST Łoś adresowany jest do wszystkich posiadaczy samochodów terenowych - począwszy od pojazdów produkcji seryjnej aż po zmodyfikowane terenówki (bez quadów). Wśród atrakcji zróżnicowane trasy i konkurencje off-roadowe na poligonie, gwarantujące spotkania z błotem, mokradłami i innymi nieprzewidzianymi trudnościami.

II Ogólnopolski Zlot Alfa Romeo Gtv / Spider

Miejsce: Ułęż Termin: 1 maja Więcej informacji: gtv-spider.pl

1 maja na lotnisku w Ułężu spotkają się fani i posiadacze Alfy Romeo GTV i Spider. Intencją organizatorów jest doskonalenie techniki jazdy. Szkolenie pod okiem doświadczonych instruktorów pozwoli sprawdzić własne umiejętności i być może uniknąć w przyszłości drogowych niespodzianek. Wieczór miłośnicy włoskich wozów spędzą na imprezie integracyjnej.

Majówka z BMW

Miejsce: Tor Rallycross w Toruniu Termin: 1 maja Więcej informacji: bmwm.beep.pl

Koncerty i występy DJ'ów, pokazy mocy i sexy myjnia to tylko niektóre atrakcje dla fanów tylnonapędowych aut spod znaku biało-niebieskiego śmigła.

VII Ogólnopolski Zlot Cabrio

Miejsce: Poznań Termin: 1-3 maja Więcej informacji: cabrio-club.pl

Koncepcje są różne, cel jeden - bezcenne uczucie wolności. Fani kabrioletów z całej Polski w tegoroczną majówkę zjeżdżają się w Poznaniu, gdzie pod hasłem "Poznań z wiatrem we włosach" odbędzie się prezentacja aut na Placu Mickiewicza oraz zajęcia z zakresu szkolenia techniki jazdy na lotnisku w Bednarach.

Zlot Lancia Klub Polska

Miejsce: Wolsztyn Termin: 30 kwietnia-1 maja Więcej informacji: lanciapolska.org

Wiosenne spotkanie użytkowników i fanów Lancii to nie tylko okazja do wymiany eksploatacyjnych doświadczeń, ale także możliwość przyjrzenia się corocznej paradzie parowozów w Wolsztynie.

I i II runda Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski

Miejsce: Korczyn Termin: 1-2 maja Więcej informacji: wyscigigorskie.pl

Już w najbliższy weekend wyścigiem w Korczynie wystartuje cykl Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Wśród najmocniejszych górskich bolidów kibice będą mogli oglądać aż 12 wyścigówek z napędem na cztery koła i trzy historyczne potwory o pojemności powyżej 2 litrów. Jedynym rodzynkiem wśród 61 mężczyzn jest Ewa Wójtowicz, która wystartuje dobrze znanym Citroenem Saxo w klasie A-1600. Tym, których znudzą samochody, proponujemy wizytę na zawodach balonowych organizowanych nieopodal trasy wyścigu w Krośnie.

W najbliższy weekend odbędzie się też pierwszy z cyklu wyścigów Kia Lotos Cup na Węgrzech oraz pierwsza runda Motocyklowych Mistrzostw Polski w Modlinie .

Polski Fiat - historia prawdziwa - ZOBACZ TUTAJ

Bo liczy się wnętrze - najlepsze kabiny - ZOBACZ TUTAJ

Samochody: Maserati - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Agora SA