Corolla po zmianach - galeria

Po subtelnym odświeżeniu Toyoty Auris przyszedł czas na Corollę

Kompaktowy sedan Toyoty zyskał bardziej wyrazisty przedni pas, nowe tylne lampy i przetłoczenia zderzaka oraz garść chromowanych dodatków. Zmienił się ponadto kształt lusterek, wzór kołpaków, a do palety kolorystycznej dołączyły dwie nowe barwy.

Podobnie jak w Aurisie , poprawiono także wykończenie wnętrza. Kierowca ma do dyspozycji nową, spłaszczoną u dołu kierownicę, zmodyfikowany panel zegarów i konsolę środkową. Na liście wyposażenia pojawiło się kilka drobiazgów zwiększających komfort, a wśród nich: zdalne otwieranie bagażnika, złącze USB, kamera cofania w lusterku wstecznym oraz system bluetooth. Tak jak w przypadku odświeżonego Aurisa i RAV4 , lada dzień możemy spodziewać się Corolli z promocyjnym zestawem wyposażenia 2010 i tapicerką siedzeń z alcantary.

Pod maską dostępne będą benzynowe silniki o pojemności 1,3 i 1,6 litra oraz diesle o pojemności 1,4 i 2 litrów. Wszystkie pochodzą z linii Toyota Optimal Drive i spełniają normę emisji spalin Euro 5. Japończycy chwalą się, że Corolla 1.33 z systemem start-stop emituje średnio 133 gramy dwutlenku węgla na kilometr, a wersja 1.4 D-4D - 125 gramów.

Face-lifting ma pomóc Corolli utrzymać pozycję najlepiej sprzedającego się na świecie kompaktowego sedana. W 2009 roku do klientów trafiło 62 tys. egzemplarzy tego modelu.

Zapraszamy do galerii zdjęć .

Odmieniony Auris - GALERIA ZDJĘĆ

2 miliony Toyot w Europie może wymagać naprawy - ZOBACZ TUTAJ

Samochody: Toyota - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.