Motorsport na wysokich obrotach

Pod takim hasłem na moto.pl startuje serwis poświęcony sportom motorowym. Sezon rusza pełną parą, dlatego w jednym miejscu znajdziecie najświeższe informacje ze świata rajdów i wyścigów samochodowych

Po zimowej przerwie rusza kolejny sezon Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Obecność wielu profesjonalnych teamów zapowiada fascynującą walkę o tytuł Mistrza Polski.

Gdzie emocje tam i my. Będziemy was informować o rywalizacji w RSMP oraz RPP, ale również najważniejszych światowych imprez takich jak WRC (JWRC, SWRC, PWRC) oraz JRC, RSME. Nie zabraknie także informacji ze świata wyścigów. To właśnie w nich, dzięki polskim zawodnikom, dzieje się naprawdę sporo. Sprawdzimy między innymi jak radzą sobie nasi chłopacy w Porsche Supercup a także przyjrzymy się kto ma szanse na puchary w Mistrzostwach Polski.

O rajdach i wyścigach będziemy nie tylko pisać, ale również je pokazywać. Obszerne foto i wideorelacje pojawiać się będą przy każdej okazji. Dołożymy wszelkich starań, aby serwis w pełni zaspokoił wasze rajdowe potrzeby. A jeśli chcecie, by pojawiły się w nim Wasze zdjęcia lub filmy piszcie na adres redakcja@moto.pl .

Nie zabraknie także poradników, z których dowiecie się między innymi, jak zacząć swoja przygodę z motorsportem.

Zapraszamy do nowego serwisu i czekamy na wasze cenne opinie.

ZOBACZ TAKŻE:

Subaru Poland Rally Team w sezonie 2010 - ZOBACZ TUTAJ

Oficjalne testy Kuzaja - ZOBACZ TUTAJ

Rusza polska edycja Pucharu ClioCup - ZOBACZ TUTAJ

Samochody: Subaru Impreza - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.