Już w najbliższy weekend

Nie masz pomysłu na weekend? Proponujemy imprezy, na których ryk silników i sportowe emocje są mile widziane. Już w ten weekend cykl imprez Motoserce w całej Polsce i targi motoryzacyjne w Lipsku

Terminy i szczegóły imprez znajdziecie w Kalendarzu imprez na Moto.pl. Jeśli organizujesz ciekawą motoryzacyjną imprezę, daj nam znać. Czekamy na maile pod adresem: redakcja@moto.pl

Motoserce

Motoserce to cykliczna ogólnopolska akcja zbiórki krwi dla dzieci, organizowana przez motocyklistów zrzeszonych w Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych. Głównymi partnerami są Polski Czerwony Krzyż oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Zbiórki połączone z pokazami i innymi atrakcjami odbędą się w wielu miastach kraju - zobacz pełną listę .

Więcej informacji: www.motoserce.pl

Mototarg, Warszawa, 10-11 kwietnia

Warszawski Bazar Motocyklowy "Mototarg" na warszawskim Służewcu to impreza stwarzająca możliwość kupienia lub sprzedania zabytkowych, klasycznych i nowoczesnych motocykli, aut zabytkowych, części, akcesoriów, literatury oraz odzieży motocyklowej.

Więcej informacji: www.mototarg.pl

Targi motoryzacyjne, Lipsk, 10-18 kwietnia

Audi TT Coupe i Roadster po liftinguAudi TT Coupe i Roadster po liftingu Audi

20. edycja targów w Lipsku to 60 producentów samochodów i kilka premier, m.in. nowe BMW serii 5 Touring, odświeżony Volkswagen Touran i Audi TT po face-liftingu. Co ważne, Lipsk leży jedynie 217 km od granicy z Polską. Z Warszawy to 729 km, ale z Wrocławia już tylko 369 km.

Więcej informacji i bilety: www.targi-ami.pl

Przegląd nowego kina francuskiego, 9 kwietnia - 18 maja

Peugeot w sześciu miastach Polski organizuje przegląd filmów nowego kina francuskiego, docenianego na całym świecie. Główna część imprezy odbędzie się w warszawskim kinie Muranów (9-14.04), gdzie zaprezentowanych zostanie aż 11 najlepszych filmów francuskich z ostatnich kilku lat. W pozostałych pięciu miastach pokazanych zostanie po pięć z nich:

9-14 kwietnia - kino Muranów (Warszawa) 11-15 kwietnia - kino Pod Baranami (Kraków) 20-23 kwietnia - kino Helikon - Kameralne (Gdańsk) 26-29 kwietnia - kino Warszawa (Wrocław) 1-4 maja - kino Charlie (Łódź) 14-18 maja - kino Muza (Poznań)

Bilety od 15 złotych dostępne są w kasach poszczególnych kin.

Wiosenny Zlot Lancia Klub Polska, 10 kwietnia, Racibórz

Wiosenne spotkanie użytkowników i fanów Lancii to nie tylko okazja do wymiany eksploatacyjnych doświadczeń, ale także zwiedzenia Obserwatorium Geofizycznego w Raciborzu.

Więcej informacji: lanciapolska.org

II eliminacja Niskie Łąki Cup, 11 kwietnia, Wrocław

embed

Niskie Łąki Cup to cykl wyścigów o charakterze rallysprintu, rozgrywanych na zamkniętym asfaltowym torze we Wrocławiu. Wyścig główny składa się z 2 przejazdów na czas, każdy po 4 okrążenia. Kierowcy chętni do startu nie potrzebują pilota.

Więcej informacji: niskielaki.com.pl

Genewa 2010 | Było zielono, jest sportowo - ZOBACZ TUTAJ

Najładniejsze dziewczyny Genewy 2010 - ZOBACZ TUTAJ

Samochody: Maserati - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Agora SA