Skonfiguruj swoje Ferrari 599 GTO

Macie trochę wolnego czasu? Jeśli tak, to mamy propozycję co z nim zrobić. Na swojej oficjalnej stronie Ferrari uruchomiło dziś rozbudowany konfigurator modelu 599 GTO. Ale uwaga - to wciąga!

Konfigurator znajdziecie tutaj . Teraz każdy z nas może stworzyć idealny egzemplarz auta. Wbrew pozorom, zadanie wcale nie jest łatwe. Dlaczego? Piękne Ferrari równie dobrze wygląda w metalizowanym Azurro, jak i w klasycznej, ognistej czerwieni. A wybór koloru nadwozia to dopiero początek zabawy. Potem trzeba podjąć decyzję dotyczącą m.in. koloru aluminiowych felg i ozdobnych detali. Jeszcze więcej czasu zajmuje konfiguracja wnętrza auta. Do wyboru jest kilkanaście kolorystycznych schematów tapicerki, wstawki z włókna węglowego, trzy rodzaje foteli oraz dodatki z alcantary. Zmienić można nawet takie drobiazgi, jak kolor tarczy prędkościomierza.

Szkoda, że pewnie nikt z nas nie będzie miał możliwości obejrzeć stworzonego przez siebie auta na żywo. GTO (więcej informacji tutaj ) to limitowana edycja modelu i powstanie w zaledwie 599 egzemplarzach. Coś nam podpowiada, że większość z nich już dawno została zarezerwowana.

ZOBACZ TAKŻE:

599 po kosmetyce u Noviteca - ZOBACZ TUTAJ

Samochody: Ferrari - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.