Dartz Bentley - eurokamuflaż

Czy poruszając się po ulicach Bentleyem Continental GT można wyróżnić się z tłumu? Tak, w Bangladeszu, ale dajmy na to w Moskwie już nie. Firma tuningowa Dartz ma na to sposób

Jeśli wasz " Benek " ginie w tłumie innych luksusowych coupe, a twoja "dziewoczka" nie może już patrzeć na spowszedniałe linie brytyjskiego auta, przyszła pora na tuning , ale nie byle jaki.

Firma Dartz & Top Car specjalizuje się w dość niekonwencjonalnych przeróbkach. Na co komu dodatkowe 200 koni, czy sportowe zawieszenie, skoro tego nie widać z zewnątrz? Jeśli auto ma przykuwać wzrok, powinno to robić w odpowiednim "stylu".

Ca$h.CAMO, bo tak nazywa się Bentley Continental GT po przeróbkach, to propozycja dla tych, co nie tylko mają za dużo pieniędzy, ale też nie wiedzą co z nimi robić, ani na co je wydawać. Nadwozie pokryto kamuflażem, spod którego przebija... banknot 500 euro (zobacz galeria). Chociaż dolar jest w odwrocie, znaleziono dla niego miejsce w nazwie auta.

Euro-kamuflaż to nie wszystko, na co stać Dartza. Ponoć gdy dotyka się nadwozia, ma się uczucie jakby dotykało się europejskiego banknotu o największym nominale.

Aby kierowca mógł się wczuć w odpowiednio bojowy nastrój i ruszyć na moskiewskie bulwary, tuner dorzuca do samochodu flaszkę wódki RussoBaltique Vodka . Teraz to już naprawdę trudno nie zwrócić na siebie uwagi.

ZOBACZ TAKŻE:

Bentley w skórze krokodyla

Samochody: Bentley Continental GT - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.