Focus RS500 wyprzedany!

12 godzin - tyle miłośnikom modelu zajęło zarezerwowanie wszystkich z pięciuset egzemplarzy limitowanej edycji sportowego Focusa

Cały planowany nakład rozszedł się na pniu. Jak donosi brytyjski Autocar, klienci nie czekali nawet na ogłoszenie ceny auta. Szaleństwo zaczęło się w chwili, gdy Ford uruchomił stronę internetową ze zdjęciami i krótkim filmem prezentującym najmocniejszego w historii modelu, seryjnego RS-a . "Od tego momentu klienci dosłownie szturmowali nasze salony w celu zarezerwowania dla siebie jednego z limitowanych egzemplarzy" - zdradził Autocarowi jeden z przedstawicieli Forda.

W samej tylko Wielkiej Brytanii złożono ponad 500 zamówień. Nie znaczy to jednak, że wszystkie auta trafią na Wyspy. Pół tysiąca matowych RS-ów (galerię znajdziecie tu ) zostanie rozdzielone na pomiędzy 20 krajów Europy. Dla polskich klientów przewidziano 10 sztuk, choć nie można być do końca pewnym tej liczby. Z mapki, którą producent umieścił na stronie www.focusrs500.com wynika bowiem, że w granicach Polski znajduje się Obwód Kaliningradzki. Zobaczcie sami - tutaj (motofolio, dzięki za cynk na forum).

RS500 będzie ostatnim, pożegnalnym wariantem tej generacji sportowego Focusa . Oprócz matowego nadwozia (folia), auto otrzyma również ciemne, 19-calowe felgi i zastrzyk mocy (+45 KM). Więcej informacji na temat auta możecie znaleźć tu .

ZOBACZ TAKŻE:

Focus RS500 - Wideo - ZOBACZ TUTAJ

Samochody: Ford Focus - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.