Nowy importer Saaba

1 kwietnia kończy się współpraca GM z Saabem w Polsce. Tym samym obowiązki importera przejmie nowa firma, Polar Automobil

Po sześciu latach kończy się współpraca General Motors z Saabem w Polsce. Od 1 kwietnia rolę importera i wszystkie wynikające z tego obowiązki przejmie firma Polar Automobil.

W czasie tych sześciu lat pozycja marki Saab stawała się coraz mocniejsza, czego dowodem była sprzedaż 602 samochodów w rekordowym roku 2008.

Wiemy, że najbliższe miesiące i lata będą wymagające, ale nowy zespół stworzony przez Saab AB, przez Polar Automobil i przez silną sieć dealerską osiągnie z pewnością sukces. Cieszymy się bardzo z faktu, że cała sieć Saab w Polsce patrzy w przyszłość, co dowodzi wielkiego ducha i chęci utrzymania Saaba "w pełnym blasku" - mówi Przemyslaw Byszewski z General Motors Poland.

Na terenie naszego kraju w tej chwili funkcjonuje 21 salonów dilerskich w takich miastach jak: Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Szczecin, Warszawa i Wrocław.

Niemcy górą - niezawodność wg Dekry

Więcej o:
Copyright © Agora SA