Bugatti Galibier z bliska

Nie wiemy, czy nowa galeria Galibiera to zwiastun "klepnięcia" nowego modelu, czy może producent wciąż bada grunt przed ewentualnym wypuszczeniem czterodrzwiowego Bugatti. Mimo to zapraszamy do obejrzenia zdjęć. Warto

Tym razem możemy dokładnie przyjrzeć się wytwornemu wnętrzu czterodrzwiowego Bugatti . W opływającej w luksusy kabinie pasażerskiej wysokogatunkowe drewno łączy się z najlepszej jakości skórą oraz elementami z polerowanego aluminium. Klimat retro podkreślają detale w postaci gustownego chronometru na desce rozdzielczej, skórzanych rączek drzwi oraz szklanych, podświetlanych zegary.

W założeniu twórców ma to być najszybsze czterodrzwiowe auto świata. Wieść niesie, że pod maską limuzyny pracować będzie zmodyfikowane serce Veyrona , które dzięki dwóm mechanicznym sprężarkom osiągnie moc około 800 KM (więcej tutaj ).

Oficjalnie losy Galibiera wciąż nie są przesądzone. Decyzja o ewentualnym wprowadzeniu go do produkcji ma zapaść w ciągu najbliższych miesięcy. Jeśli model otrzyma "zielone światło", rocznie powstanie około 300 egzemplarzy. By stać się właścicielem jednego z nich, trzeba będzie dysponować sumą co najmniej 900 tys. funtów.

ZOBACZ TAKŻE:

2,6 sek. do setki, czyli najlepsze auta w sprincie - ZOBACZ TUTAJ

Samochody: Bugatti - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.