Wracają Motoryzacyjne Targi w Poznaniu

Już za tydzień na Międzynarodowych Targach Poznańskich po pięcioletniej przerwie odbędzie się 14 edycja Motor Show. Swoje samochody pokażą najwięksi producenci. Nie zabraknie premier i atrakcji dla zwiedzających. Do rozdania na imprezę mamy 20 podwójnych wejściówek

Ale od początku. Najbardziej znana polska impreza motoryzacyjna wraca do kalendarza. Przed laty należała do jednych z największych wydarzeń odbywających się na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Najnowsze samochody, nowinki ze świata motoryzacji, tuning przyciągały corocznie tysiące miłośników czterech kółek. Jak będzie tym razem? Na początek skromnie. Impreza potrwa dwa dni. W sobotę odbędzie się najwięcej pokazów. Niedziela będzie miała charakter rodzinny. Nie zabraknie atrakcji szykowanych dla najmłodszych.

Po latach wraca też konkurs, w którym do wygrania czeka Fiat Bravo Dynamic. Wystarczy przyjść na Motor Show, kupić bilet, wypełnić kupon konkursowy i... trzymać kciuki. Poza atrakcjami związanymi z motoryzacją na imprezie nie zabraknie znanych gości, występów zespołów tanecznych i różnego rodzaju pokazów m.in. Capoiery. Dla fanów adrenaliny czekać będzie tor gokartowy, a miłośnicy nowych technologii będą mogli spróbować swoich sił na segway`ach. W niedzielę odbędzie się także prezentacja zespołu PSŻ Poznań na sezon 2010.

Podczas Motor Show rozegrane zostaną także Mistrzostwa Polski Kierowców Samochodów Ciężarowych, będące jednocześnie eliminacjami Mistrzostw Świata.

Patronat medialny nad Motor Show 2010 objęło Moto.pl . Zapraszamy na nasze stoisko w pawilonie nr 5.

A jak dostać się na Motor Show? Najlepiej biorąc udział w naszej zabawie. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Kiedy obyła się pierwsza motoryzacyjne impreza na Międzynarodowych Targach Poznańskich?

Piszcie na adres redakcja@moto.pl . Nie zapomnijcie podać swojego imienia i nazwiska. Listę nagrodzonych opublikujemy w środę. Wejściówki będą czekać na Was w kasach MTP.

Najważniejsze informacje Termin: 20-21 marca br.

Godzin otwarcia: sobota: 10.00-19.00, niedziela: 10.00-16.00

Bilety: Dzieci do lat 3 - bezpłatnie Dorośli - 7 zł Bilet rodzinny (min. 3 osoby) - 7 zł/osoba (upoważnia do jednorazowego wejścia w sobotę i/lub niedzielę) Bilet rodzinny (min. 2 osoby) - 12 zł/osoba (upoważnia do jednorazowego wejścia w sobotę i/lub niedzielę)

Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie, wejścia: ul. Głogowska, ul. Bukowska Pawilony 3, 3a, 4, 5.

ZOBACZ TAKŻE:

Genewa 2010 | Było zielono, jest sportowo - ZOBACZ TUTAJ

Najładniejsze dziewczyny Genewy 2010 - ZOBACZ TUTAJ

Samochody: Maserati - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.