Alfa Romeo atrakcją dni polskich

W dniach 6-13 lutego 2010 roku, podczas Dni Polskich odbywających się w San Martino di Castrozza we włoskich Dolomitach, marka Alfa Romeo przeprowadziła testy modelu Mi.To wyposażonego w system DNA

O zaletach systemu DNA, dzięki któremu układ jezdny współdziała z trzema różnymi trybami: Dynamic (jazda sportowa), Normal (wyższy poziom komfortu jazdy) i All weather (na każdą pogodę) - mogli praktycznie przekonać się zaproszeni goście Alfy Romeo .

A byli to m.in. aktor Tomasz Karolak (prywatnie właściciel kilku Alf Romeo), prezenter Olivier Janiak (jeździ Alfą 159 ), czy producentka pokazów mody Dorota Wróblewska (również miłośniczka włoskiej motoryzacji, posiada Lancię Deltę ). Testując Alfy Mi.To z systemem DNA po krętych włoskich, górskich drogach - mogli w zimowej scenerii połączyć przyjemność z jazdy pięknymi samochodami z poznawaniem i smakowaniem włoskich atrakcji w regionie Trentino.

Testowana Alfa Romeo Mi.To z systemem D.N.A. świetnie trzymała się drogi w trudnych warunkach górskich. Jeżdżąc autem po Dolomitach, wybierałam tryb All Weather, pozwalający na jazdę po śniegu i lodzie. W MiTo czułam się wyjątkowo bezpiecznie, pomimo jazdy krętymi serpentynami górskimi - powiedziała Dorota Wróblewska

Alfa Mi.To jest w tej chwili najlepiej sprzedającym się modelem marki Alfa Romeo - w ub. roku ten model samochodu wybrało 664 polskich pasjonatów motoryzacji.

ZOBACZ TAKŻE:

Zapomniana piękność: test Alfy Romeo 159 - ZOBACZ TUTAJ

Samochody: Fiat Punto - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.