Pucharowe pro_ceedy

Sezon 2009 był pożegnalnym dla Picanto. W tym roku bohaterem zmagań o tytuł Mistrza Polski będzie Kia pro_cee'd, a rywalizacja zapowiada się niezwykle atrakcyjnie

Organizowane przez Kia Motors Polska zawody zadomowiły się na dobre w kalendarzu naszych wyścigowych imprez. Przez cztery sezony młodzi miłośnicy sportu samochodowego mieli do dyspozycji pucharową odmianę Picanto. Już po raz trzeci w ramach Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski będą mogli wystartować w walce o tytuł w pro_cee'dach. Dla wielu z nich będzie to naturalna kontynuacja wyścigowej przygody.

Jak wystartować w cee'd LOTOS Cup 2010?

Zasady są naprawdę proste: wystarczy kupić pucharowe auto i... chcieć wygrywać. Jeśli chcesz kupić nowego pro_cee'da - trzeba się śpieszyć! To ostatni moment, żeby zamówić auto i zdążyć przed sezonem je przygotować. Cena samochodu to 67.900 zł, koszt całego pakietu przebudowy, ok. 25.000 zł, ponosi Kia Motors Polska. Warto dodać, że do każdego nowego auta zawodnicy otrzymują dwa komplety felg i komplet sportowych opon. Można też wystartować samochodem używanym, a ogłoszenia o sprzedaży pucharowych pro-cee'dów znajduję się na stronie www.ceed-lotos-cup.pl.

Gdzie będą się ścigać uczestnicy cee'd LOTOS Cup 2010?

Tak jak w roku ubiegłym odbędzie się sześć rund wyścigowych. I tu atrakcyjne zmiany: aby puchar stał się ciekawszy, a zawodnicy mieli okazję się rozwijać, wyścigi odbywać się będą na dwóch nowych dla pucharowiczów obiektach - w Niemczech i na zupełnie nowym torze na Słowacji. Oto dokładny kalendarz imprez:

Hungaroring (Węgry) 30 kwietnia - 2 maja Poznań 29-30 maja Oschersleben (Niemcy) 9-11 lipca Slovakiaring (Słowacja) 20-22 sierpnia Poznań 3-5 września Brno (Czechy) 24-26 września

ZOBACZ TAKŻE:

Kia Venga: za ciosem - PIERWSZA JAZDA

Samochody: Kia cee'd - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.