Infiniti G37 od 182 900 zł

Do salonów wjeżdża odświeżone Infiniti G37 w trzech wersjach nadwoziowych

Listę nowości w modelu G otwierają zmiany w wykończeniu wnętrza i przeprojektowana deska rozdzielcza. Auto otrzyma także nowy system pokładowej rozrywki Connectiviti z wbudowanym dyskiem twardym oraz Connectiviti+ z nawigacją i dostępem do Przewodnika Michelin. Ponadto w ofercie debiutuje maksymalnie wyposażona wersja Premium. Jak wynika z przeprowadzonych badań, klienci Infiniti i tak zazwyczaj decydowali się na wszystkie dostępne opcje.

Z zewnątrz Japończycy zaserwowali G37 subtelne zmiany. Najbardziej w oczy rzuca się dynamicznie narysowany wlot powietrza do przedniego zderzaka ze światłami przeciwmgielnymi. W przypadku wersji Coupé i Cabrio klienci mają teraz do wyboru dodatkowy kolor nadwozia - ciemnoszary, wykonany w technologii scratch-shield (samonaprawiająca się powłoka lakiernicza).

Ceny Infiniti G na rok 2010 startują od 182 900 zł za 4-drzwiowego sedana, 196 900 zł za Coupé i 239 900 zł za Cabrio z elektrycznie składanym twardym dachem. Najtańszy model G37x z napędem na cztery koła to wydatek 199 300 zł.

Wersja Premium dostępna jest w luksusowej odmianie GT lub sportowej S. Ta ostatnia ma na pokładzie system czterech kół skrętnych, szperę i sportowe zawieszenie.

Infiniti G37 jest dostępne z każdym silnikiem pod warunkiem, że będzie to 3,7-litrowa V-szóstka o mocy 320 koni (przy 7000 obr./min) i maksymalnym momencie obrotowym 360 Nm (przy 5300 obr./min). Napęd na tylne lub wszystkie koła może przenosić 6-biegowa skrzynia manualna lub 7-biegowy automat.

Marcin Sobolewski                                                                               Jesteśmy też na Facebooku i Blipie

Infiniti G37 - test - ZOBACZ WIDEO

Historia Infiniti - ZOBACZ TUTAJ

Samochody Infiniti - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.