Clio świętuje 20. urodziny

Trudno w to uwierzyć, ale popularne Clio jest już z nami 20 lat. Z tej okazji francuski producent zaprezentował limitowaną edycję tego modelu

W dwudzieste urodziny Clio, Renault zaoferuje swoim klientom szczególne wydanie tego modelu. Producent specjalnie na tę okazję przygotował kilka nowych kolorów. Dużo mniej widoczne będą specjalne emblematy umieszczone na słupku B. We wnętrzu warto zwrócić uwagę na charakterystyczne obszycia tapicerki.

Magnesem na klientów będzie jednak bogatsze wyposażenie względem zwykłych modeli. Tutaj wiele zależy od konkretnego rynku. Jeżeli nasz importer pójdzie śladem zachodnich sąsiadów to urodzinowe Clio 20th będzie wyposażone w klimatyzację, przyciemniane szyby, felgi aluminiowe, Bluetooth, nawigację oraz tempomat.

Co ciekawe w limitowanej kolekcji pojawi się również Clio RS, które będzie dostępne tylko w jednym, białym kolorze z czarnym dachem. Moc pozostaje ta sama.

Marek Sworowski                                                                           Jesteśmy też na Facebooku i Blipie

ZOBACZ TAKŻE:

Nowe Renault Clio

Jak sobie radziło Clio Sport - TEST - ZOBACZ TUTAJ

Renault Clio GT - ZOBACZ TUTAJ

Samochody: Renault Clio - ogłoszenia

Więcej o: