Nowe Doblo od 56 990 zł

Po 10 latach debiutuje kolejna generacja Fiata Doblo. Najtańszy model w wersji osobowej z 1,4-litrowym silnikiem benzynowym o mocy 95 koni kosztuje 56 990 zł

Produkcję dostawczego Fiata powierzono fabryce w Turcji. Nowa płyta podłogowa urosła względem poprzednika we wszystkich kierunkach. Włosi szczególnie dumni są z nowego tylnego zawieszenia wielowahaczowego typu B-link, poprawiającego bezpieczeństwo i komfort jazdy.  Doblo debiutuje w kilku różnych wariantach, m.in. z krótkim i długim rozstawem oraz z normalnym i podwyższonym dachem. Do oferty po raz pierwszy trafi także wersja pod zabudowę (pianale).

Fiat Doblo Cargo zabierze na pokład od 750 do 1000 kg i pomieści 3,4-4,2 metra sześciennego bagażu. Pod maskę auta trafi benzynowy silnik 1.4 o mocy 95 koni lub jeden z trzech diesli: 1.3 (90 KM), 1.6 (105 KM) i 2.0 (130 KM). Zupełną nowością będzie system start-stop we wszystkich wersjach, pomagający zredukować zużycie paliwa w mieście.

Wersja osobwa może zabrać 5 lub 7 pasażerów i występuje w trzech wersjach wyposażenia. Najtańsze Doblo Active oferuje seryjnie 4 poduszki powietrzne i ESP (tylko wersja bez kratki), Dynamic to dodatkowo obszyta skórą kierownica i gałka biegów, klimatyzacja oraz radio z mp3, a Emotion - automatyczna klimatyzacja, aluminiowe felgi i system Blue&Me.

Doblo Cargo - ceny netto (brutto w nawiasach); Doblo - ceny brutto

Już za kilka dni przedstawimy Wam wrażenia z prezentacji i jazdy nowym Fiatem Doblo.

Marcin Sobolewski Jesteśmy też na Facebooku i Blipie

Abarth to pikuś - ZOBACZ TUTAJ

Samochody: Fiat 500 - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.