Genewa 2010 | Subaru Impreza XV

Genewskie targi zbliżają się wielkimi krokami. Jedną z nowości na stoisku Subaru będzie Impreza w wersji crossover, czyli XV

Subaru nie ujawniło jeszcze zdjęć Imprezy XV, ale prawdopodobnie będziemy mieli do czynienia z europejską wersją sprzedawanej w USA Imprezy Outback Sport. Zewnętrzne wyróżniki nowej odmiany to nowy grill, dodatkowe osłony nadkoli, relingi i lotka tylnej klapy.

Pod karoserią o długości 443 cm, szerokości 177 cm i wysokości 152 cm znajdziemy sprawdzony, symetryczny napęd na cztery koła i dwulitrowego boksera - do wyboru - w wersji zasilanej benzyną lub olejem napędowym. Impreza XV trafi do europejskich salonów latem.

Oprócz bojowo stylizowanej Imprezy , ozdobą stoiska Subaru w Genewie będzie prototyp Hybrid Tourer , który widzieliśmy już podczas ubiegłorocznych targów w Tokio . Hybrydowy zespół napędowy auta składa się z dwóch silników elektrycznych i turbodoładowanego boksera. Japończycy zaprezentują także model Stella z napędem elektrycznym i funkcją ładowania z domowego gniazdka.

Marcin Sobolewski                                                                              Jesteśmy też na Facebooku i Blipie

Subaru wraca do rajdów - ZOBACZ TUTAJ

Ken Block 2 vs Dyrdek gymkana2.1

Samochody: Subaru Impreza - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.