Szybcy i Wściekli powrócą na duży ekran

Fast Five - taki tytuł będzie nosiła piąta część słynnej serii filmów Szybcy i Wściekli. W kinach najprawdopodobniej zobaczymy ją w 2011 roku

Wszystko zaczęło się  w 2001 roku kiedy na ekranach pojawiła się pierwsza cześć filmu Szybcy i Wściekli. Był to strzał w dziesiątkę. W pierwszych tygodniach projekcji zarobiono na nim 40 mln dolarów. W sumie Universal Pictures zainkasował ponad 200 mln dolarów.

Nic dziwnego, że producent postanowił kontynuować serię. Dlatego niedługo później w kinach pojawiła się kolejna część Za Szybcy Za Wściekli, a następnie Tokio Drift. Trzecia ekranizacja odnotowała wyraźny spadek zainteresowania. Wszystko przez zupełnie nową obsadę. Od tego momentu seria Szybcy i Wściekli miała tyle samo fanów co wrogów.

Kiedy wydawało się, że nie zobaczymy kolejnego filmu z serii, Universal Pictures zaskoczyło nas premierą filmu Szybko i Wściekle. Magnesem, który miał przyciągnąć starych fanów szybkich samochodów była sprawdzona obsada. Ponownie na ekranach pojawili się Vin Diesel - Dominic Toretto, Paul Walker - Brian O'Conner, Michelle Rodriguez - Letty.

Krótko po premierze ostatniego filmu Vin Diesel zapewniał, że nie będzie to ostatnie słowo Universal Pictures w kwestii Szybkich i Wściekłych. Teraz oficjalnie potwierdzono ten fakt. Najprawdopodobniej już pod koniec roku zobaczymy pierwsze trailery kolejnej części, którą już oficjalnie nazwano Fast Five.

Marek Sworowski                                                                           Jesteśmy też na Facebooku i Blipie

ZOBACZ TAKŻE:

Wybierz filmowy pościg wszech czasów | FINAŁ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.