Astra w kuli śniegowej

Nie, to nie reklama gadżetu z katalogu akcesoriów Opla. Atrakcją lodowiska w Londynie była gigantyczna kula śniegowa z Astrą w skali 1:1 w środku

Gigantyczna kula śniegowa była atrakcją imprezy tanecznej na łyżwach, zorganizowanej 28 stycznia w Londynie przez Vauxhalla. Kula mierzyła ponad 5 metrów średnicy, a w jej wnętrzu - poza Astrą -  znalazło się 50 worków sztucznego śniegu.

Dyskoteka na lodzie to nie pierwsza taka impreza Vauxhalla. Latem producent zorganizował już taneczną zabawę, ale na wrotkach. Tym razem 500 osób bawiło się przy dźwiękach serwowanych przez DJ'ów: Mr Hudson, Coco Sumner i Paloma Faith.

Brytyjska firma motoryzacyjna Vauxhall powstała w 1857 roku. Początkowo zajmowała się produkcją pomp i silników do statków, a od 1903 roku - samochodów. W 1925 roku Vauxhall trafił w ręce koncernu General Motors. Od lat 70. pod tą marką sprzedawane są w Wielkiej Brytanii modele Opla .

Marcin Sobolewski                                                                             Jesteśmy też na Facebooku i Blipie

Opel Astra IV - pierwsza jazda - gorący oddech na plecach Golfa

Astra od 58 500 zł - polski cennik nowego Opla - ZOBACZ TUTAJ

Samochody: Opel Astra - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Agora SA