5 miejsc w Passacie CC

Dotychczas Volkswagen Passat CC, podobnie jak Audi A5 Sportback oraz Mercedes CLS, był dostępny tylko w wersji czteromiejscowej. Już wkrótce jednak w salonach pojawi się Passat CC, którym będzie mogło podróżować aż pięciu pasażerów

Volkswagen jako pierwszy postanowił zaoferować swoim klientom możliwość zamówienia kanapy zamiast dwóch oddzielnych foteli dla pasażerów drugiego rzędu siedzeń.

Wspomniany zabieg nie należał do kosztownych. Oprócz niezbędnego procesu homologacyjnego, z tyłu wiele się nie zmieniło. Nadal wyraźnie zaznaczono dwa oddzielne siedziska. Dodano tylko zagłówek oraz trzeci pas bezpieczeństwa. Podróżowanie na środku kanapy z pewnością nie będzie należało do przyjemności.

Mimo wszystko uważamy to za bardzo dobry pomysł. Przecież nawet w takich autach, czasami chcielibyśmy przewieźć komplet pasażerów.  Niestety nie znamy jeszcze ile, i czy w ogóle trzeba będzie dopłacić za taką opcję.

Marek Sworowski                                                                               Jesteśmy też na Facebooku i Blipie

Volkswagen Tiguan z pazurem - ZOBACZ TUTAJ

Passat spalił 3,08 l/100 km - ZOBACZ TUTAJ

Samochody: Volkswagen Passat - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.