Stary, nowy Pontiac Trans Am

Podoba się wam klasyczny Pontiac Trans Am z 1978 roku? Prawdziwe perełki na rynku zdarzają się bardzo rzadko, dlatego zastanówcie się nad alternatywnym rozwiązaniem

Pomysł, za który odpowiada Gearhead Performance Group, polega na przestylizowaniu obecnie dostępnego Camaro na Pontiaca Trans Am z 1978 roku. Przypomnijmy, że nie jest to pierwszy raz, kiedy tunerzy imają się podobnych zadań. W połowie zeszłego roku znana firma ASC pokazała Chevroleta a'la Pontiac Firebird z 1974 roku ( czytaj tutaj ).

Najnowsza propozycja wydaje się bardziej udanym pomysłem, przynajmniej jego realizacja. Wystarczy jedno spojrzenie, aby w naszej głowie pojawił się klasyczny Trans Am z 1978 roku. Czy to nie świetny pomysł? Kierowca ma do dyspozycji technologię z najnowszego Camaro co w codziennym użytkowaniu może okazać się dużą zaletą.

Oczywiście, znajdzie się również cała masa osób, którym takie pomysły nie przypadną do gustu. Dla nas, każdy sposób przypomnienia sobie o Pontiacu , który był jedną z ofiar ostatniego kryzysu finansowego, jest dobry.

Marek Sworowski                                                                           Jesteśmy też na Facebooku i Blipie

Camaro w cenie Bentleya - ZOBACZ TUTAJ

Świętej pamięci Pontiac - ZOBACZ WIDEO

Samochody: Pontiac Firebird - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.