Tuż przed modelem M3

BMW postanowiło przeprowadzić małą inwazję nowych lub przynajmniej lekko zmodyfikowanych modeli. Do kolejnych należy najmocniejsza seryjna wersja modelu 3 coupe - 335is

Oczywiście najmocniejsza, nie biorąc pod uwagę pojazdu ze stajni M GmbH, czyli M3 . Dotychczas topową odmianą "trójki" coupe i cabrio była wersja 335i o mocy 306 KM. Od momentu debiutu Z4 sDrive35is , wszyscy z niecierpliwością czekali na kolejne modele, w których zobaczymy podobne zmiany. Długo nie czekaliśmy. W Internecie pojawiły się pierwsze przecieki.

Co prawda nie posiadamy jeszcze informacji prasowej na temat tego auta, ale można szacować, że zmiany będą bardzo podobne do tych, które widzieliśmy w najmocniejszym Z4 . Dlatego finalna moc osiągnie mniej więcej 340 KM.

Oprócz modyfikacji mechanicznych auto zyska kilka oryginalnych elementów stylistycznych. Z pewnością 335is będzie się najlepiej prezentowało z opcjonalnym pakietem M . Czekamy na więcej szczegółów technicznych.

Marek Sworowski                                                                           Jesteśmy też na Facebooku i Blipie

BMW Z4 sDrive35is - prawie jak M - ZOBACZ TUTAJ

BMW 135i - test - WIDEO

Samochody: BMW 6 - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Agora SA