By przeszłość wyglądała świetnie w przyszłości

Szukasz filtra powietrza do Audi 50? Termostat w NSU Spiderze z 1965 r. odmówił współpracy? Żaden problem -  Audi uruchomiło właśnie internetowy sklep z częściami do swoich klasyków i youngtimerów

Na stronach Audi Tradition Shop znaleźć można części zarówno do klasycznych modeli wyprodukowanych przez Audi AG, jak i przez historyczne marki NSU, DKW czy Horch. Już w chwili obecnej katalog obejmuje ponad 300 tys. elementów, a zgodnie z zapewnieniami szefa działu - Thomasa Francka, oferta ma być stopniowo zwiększana.

Strona powstała głównie z myślą o dealerach oraz członkach zrzeszonych w Audi Club International, dla których przewidziano specjalne oferty. Części mogą tu jednak kupować także "zwykli śmiertelnicy". Wystarczy zarejestrować się na stronie wirtualnego sklepu. Wszystkie dostępne przedmioty zostały sfotografowane, aby klientom łatwiej było zidentyfikować poszukiwany element.

Jeśli zatem jesteście posiadaczami jednego z youngtimerów Audi albo chcielibyście odrestaurować któryś z klasycznych modeli Auto Union, warto zapamiętać ten adres .

Bartosz Sińczuk

ZOBACZ TAKŻE:

Historia kołem się toczy - Audi - ZOBACZ TUTAJ

Samochody: Audi - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.