Ciemne kabriolety Mercedesa

Mercedes zaprezentował wersje limitowane modeli SL i SLK. Wyróżniają się nowymi felgami, lakierem i trzeba do nich słono dopłacić

Mercedes SL w obecnej postaci jest już na rynku od dziewięciu lat. Faceliftnig przeszedł dwa lata temu. Z kolei SLK debiutował w 2004 co jeszcze nie stawia go w gronie seniorów, ale emerytura zbliża się dużymi krokami. Aby uatrakcyjnić ofertę oba sportowe kabriolety Mercedesa zyskały wersje limitowane.

Mercedes SL Night Edition malowany będzie na czarny jak noc kolor, zyska przyciemnione klosze reflektorów i 19-calowe felgi AMG. Wnętrze także jest czarne, ale dla kontrastu dodano srebrne elementy wykończenia. Aby stać się właścicielem egzemplarza Night Edition do ceny SL-a należy doliczyć od 3700 do 5200 euro.

Mercedes SLK Grand Edition zyskał grafitowy kolor i nieco mniejsze niż SL 18-calowe obręcze. Wnętrze wykończono szarą tapicerką skórzaną zszywaną czerwoną nicią. Oczywiście nazwa Grand Edition pojawia się na specjalnej plakietce nad schowkiem pasażera i na dywanikach. Aby móc się nimi cieszyć klient musi dopłacić od 2300 do 3500 euro w zależności od wersji silnikowej.

Marcin Lewandowski                                                                               Jesteśmy też na Facebooku i Blipie

ZOBACZ TAKŻE:

Ile emocji daje 1500 koni i milion zł?

Samochody: Mercedes SLK - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.