7 lat gwarancji na wszystkie auta

Już nie tylko cee'd. Kia rozszerza 7-letnią gwarancję na wszystkie swoje modele sprzedawane w Europie

Dokładnie 7 lat lub 150 000 km, lecz przez pierwsze trzy lata limit kilometrów nie obowiązuje. Jest to podstawowa gwarancja Kii obejmująca wszystkie sprzedawane w Europie modele osobowe: Picanto, Rio , Venga , Soul , cee'd , Magentis , Sportage, Sorento , Carens i Carnival.

Różnice pomiędzy modelami pojawiają się przy gwarancji na perforację nadwozia. Najniższą, 7-letnią dostaną klienci, którzy zdecydują się na modele Picanto, Rio, Magentis, Carens i Carnival. 10 lat ochrony obejmuje Sportage i cee'da sprzed liftingu. Najdłuższa 12-letnią ochrona obejmuje modele Venga, Soul, cee'd i Sorento. Niezależnie od czasu trwania ochrona perforacyjna nie jest ograniczona przebiegiem. Powłoka lakierowa z kolei ma 5 lat gwarancji, ale do 150 tys. km przebiegu.

Ciekawe, że wyposażenie audio ma aż 3-letnią gwarancję, ale ograniczoną przebiegiem do zaledwie 100 000 km. Gwarancja na części zamienne wynosi dwa lata.

Marcin Lewandowski                                                                               Jesteśmy też na Facebooku i Blipie

ZOBACZ TAKŻE:

Samochód po turecku - ZOBACZ TUTAJ

Samochody: Kia Picanto - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.