Ekstremalnie długie Audi Q7

Amerykanie kochają limuzyny i nie mają oporów nawet przed przedłużeniem SUV'a spod znaku czterech pierścieni

Limuzyna na bazie Audi Q7 wyróżnia się z tłumu nie tylko długością nadwozia, ale i otwieranymi do góry bocznymi drzwiami. Może pomieścić wygodnie 14 pasażerów, a w razie potrzeby - nawet 16. O rozrywkę na pokładzie dba zapas napojów, dwa 17-calowe telewizory, system nagłośnienia, dyskotekowe oświetlenie i... akwarium. Aby się o tym przekonać, zajrzyjcie do galerii .

Ile kosztuje przyjemność lansowania się ekstremalnie długą Q-siódemką ? Wynajem auta na 3 godziny to wydatek 300 dolarów, a za każdą następną musimy dopłacić od 100 do 150 dolarów. Jeśli komuś przyjdzie do głowy urządzenie 12-godzinnej imprezy na czterech kółkach, musi przygotować 1650 dolarów. Wypożyczalnia Royal Luxury zapewnia także obsługę ślubów (750$ za 3 godziny), balów szkolnych (1600$ za 10 godzin) i dowóz pasażerów z lotnisk w stanach Nowy Jork i New Jersey (300-550$ za dojazd na Manhattan). Do wszystkich kwot należy doliczyć 20-procentową opłatę za obsługę.

Marcin Sobolewski                                                                                Jesteśmy też na Facebooku i Blipie

Audi Q7 - wielki mastodont - ZOBACZ TUTAJ

Samochody: Audi Q7 - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.