Pastrana skoczył... i pobił rekord - WIDEO

Travis Pastrana przywitał Nowy Rok potężnym zastrzykiem adrenaliny. Tuż przed północą, w Kalifornii, przeleciał za kierownicą swojego Subaru dystans 82-metrów. Pobił tym samym o całe 30 metrów rekord długości skoku samochodem rajdowym należący do Kena Blocka!

Noworoczne przedsięwzięcie zakończyło się pełnym sukcesem choć niewiele brakowało, a auto zakończyłoby skok w wodach Rainbow Harbor. Pastrana wykąpał się z własnej woli. Zapraszamy do obejrzenia filmu z rekordowego skoku.

Skoki samochodami to ostatnio bardzo popularna rozrywka. Już 10 stycznia w Tarnowie polatać zamierza także Andi Mancin, kierowca rajdowy o polskich korzeniach i wicemistrz Rally America 2009. Skok będzie częścią specjalnego pokazu, przygotowanego w ramach 18. Finału Orkiestry Świątecznej Pomocy. Oprócz licytacji przejazdów z wicemistrzem, podczas jednego ze skoków Mancin zaprosi na prawy fotel osobę, która wylicytuje największą cenę za wspólny skok. Jeśli chcielibyście być tym właśnie śmiałkiem, poniżej znajdziecie link do aukcji:

http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=293073

ZOBACZ TAKŻE:

Tajemniczy Monster wchodzi do gry - ZOBACZ TUTAJ

Samochody: Subaru Impreza - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Agora SA