Eksponaty Jaya Leno

Wyjątkowa kolekcja Jaya Leno liczy grubo ponad setkę eksponatów. Facet ma naprawdę spore doświadczenie nie tylko w prowadzeniu, ale również eksploatacji elitarnych samochodów

Jay Leno czerpie przyjemność przede wszystkim z prowadzenia wymarzonych samochodów. Na liczniku czerwonego Lamborghini Countach stuknęło już 70 tys. mil. Jay podkreśla, że był tak zafascynowany tym samochodem, że jeździł nim na co dzień. A mieliśmy kontakt z tym samochodem i wiemy, że nie jest to łatwe zajęcie.  

Słynny showman i miłośnik motoryzacji zgromadził rzeczywiście wyjątkową kolekcję. Zamiłowanie do samochodów skłoniło Jaya do dzielenia się swoimi wrażeniami. Na stronie http://www.jaylenosgarage.com/ można obejrzeć również filmy z przejażdżek Jaya kalifornijskimi drogami. Showman przekazuje bardzo cenne uwagi i jak przystało na prawdziwego Amerykanina nie jest w stanie powstrzymać się przed paleniem gumy. Jay Leno (James Douglas Muir-Leno) zasłynął z prowadzenia programu rozrywkowego The Tonight Show w stacji NBC. Jego ojciec był Włochem, matka Szkotką, a Jay urodził się w stanie Nowy York w 1950 roku.

Oto kilka eksponatów garażu Jaya:

Dodge Challenger RT

Aston Martin DBS

Chevrolet Camaro SS

Dodge Viper

Więcej samochodów na stronie: http://www.jaylenosgarage.com/

Szczepan Mroczek

Audi: historia czterech kółek - ZOBACZ KONIECZNIE

Samochody: Chevrolet Aveo - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.