Rajd Barbórka - Ogólnopolskie Kryterium Asów, 5 grudnia, Warszawa
Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski dobiegły końca prawie dwa miesiące temu. Prawdziwe zakończenie sezonu rajdowego 2009 odbędzie się jednak w pierwszą sobotę grudnia, podczas rozgrywanego w Warszawie 47. Rajdu Barbórka. Sześć ostatnich lat zdominowali Tomasz Kuchar i Leszek Kuzaj - każdy z nich zwyciężył trzykrotnie.
Już 5 grudnia kierowcy otrzymają szansę na wyrównanie rekordu czterech zwycięstw. Aktualnie rekord ten należy do jednego z najlepszych kierowców w historii polskich rajdów - Mariana Bublewicza. O zwycięstwo nie będzie jednak łatwo, gdyż do udziału w zawodach zgłosiło się 127 załóg, wśród których znajdują się m.in. aktualny Mistrz Polski Bryan Bouffier, Wicemistrz Europy Michał Sołowow czy dobrze radzący sobie w tym sezonie Kajetan Kajetanowicz i Michał Bębenek. barborka.pl
Męska rzecz 2009 - głosowanie w plebiscycie trwa do 6 grudnia
Zapraszamy Was do wzięcia udziału w plebiscycie Męska rzecz 2009 , organizowanym przez TVN Turbo. Głosować można w czterech kategoriach: Samochód, Hobby i sport, Na co dzień oraz Gadżety i elektronika. W kategorii Samochód do wyboru są: Audi R8 V10, Mercedes E-Klasse Coupe i Nissan 370Z. Które z aut podoba się Wam najbardziej? Aby oddać głos, wystarczy wysłać SMS-a na numer 7227 (2,44 zł z VAT). Szczegóły znajdziecie na stronach plebiscytu.
W kategorii Hobby i sport do finału plebiscytu po raz kolejny zakwalifikował się motocykl - Harley-Davidson V-Rod Muscle. Każdy głos to szansa na zwycięstwo Harleya i ustanowienie w plebiscycie osobnej kategorii dla motocykli. tvnturbo.pl
Marcin Sobolewski