Drogiej takiej nie znajdziesz

Wygląda jakby przed chwilą wyjechało z salonu, jest niepowtarzalne i niestety, piekielnie drogie.  Na aukcji internetowej właściciel wycenia to auto na okrągłe 250 000 dolarów, czyli ponad 670 000 złotych

I nie chodzi wcale o jeden z modeli Ferrari , Maserati czy Lamborghini . Przedmiotem aukcji jest BMW serii 6 z 1988 r. Auto to zostało przez właściciela całkowicie odświeżone, po czym przeszło szereg modyfikacji. Oprócz nowego skórzanego wnętrza, pakietu stylizacyjnego nadwozia oraz nowych felg, BMW 635 CSi Automatic otrzymało też m.in. 315-konny silnik pochodzący z modelu M5 (E34) oraz manualną skrzynię biegów. Właściciel auta informuje, że na same części wydał już ponad 20 000 dolarów (ok. 54 tys. zł), a łącznie z robocizną auto kosztowało go już około 92 tys. dolarów (niecałe 250 tys. zł).

Cóż, o ile potrafimy docenić ilość ciężkiej pracy i serca, jakie właściciel włożył w ten projekt oraz niezaprzeczalne piękno samego modelu, dochodzimy do wniosku, że cena 675 tys. złotych jest - lekko mówiąc - nieco wygórowana. Jeśli jednak uważacie inaczej, podajemy tutaj link do aukcji. Znajdziecie tam całą historię projektu, w tym szczegółowy opis przeprowadzonych prac i modyfikacji. Do końca licytacji zostało jeszcze 4 dni, więc jest trochę czasu na zastanowienie. W podjęciu ostatecznej decyzji z pewnością pomoże rzut oka na zdjęcia w galerii .

bs

ZOBACZ TAKŻE:

Wyjątkowe M5 na 25-lecie - ZOBACZ TUTAJ

BMW M3 GTS

Samochody: BMW M6 - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.