Telefon z bykiem

Nie stać Was na prawdziwe Lamborghini i nie chcecie jednocześnie rezygnować z posiadania rzeczy z logiem włoskiego producenta? Jeżeli tak to warto zainteresować się najnowszym gadżetem TAG Heuera

TAG Heuer nie dawno postanowił sprawdzić swoich sił w branży telekomunikacyjnej. Najnowszy projekt Szwajcarów dedykowany jest specjalnie dla fanów aut sportowych, a dokładniej mówiąc fanów Lamborghini.

Jak mówią styliści tego telefonu, Meridiist powstał z myślą o modelu Murcielago LP 640. Prawdę mówiąc bardzo ciężko doszukać się podobieństwa do konkretnie tego modelu, niemniej jednak nie mamy wątpliwości, że chodzi o Lamborghini. Świadczą o tym logo producenta z Santa Agata.

Pod względem technologicznym Meridiist Automobil Lamborghini, ma wyznaczać bardzo wysoki poziom. Weźmy choćby 60-karatowe, szafirowe szkiełko, które kryje pod sobą prawie 2-calowy wyświetlacz. Dodatkowo całą obudowę wykonano ze stali nierdzewnej, którą pokryto w tytanowym kolorze. Jego wyjątkowość podkreśla również fakt, że produkcja będzie ograniczona do tylko 1963 sztuk. Liczba ta nie jest przypadkowa, ponieważ w tym roku właśnie Lamborghini zaczęło produkować samochody sportowe. Każdy z telefonów otrzyma kolejny numer serii, który uwieczniony zostanie z tylu telefonu.

Co prawda w porównaniu z samochodem możemy mówić o okazji cenowej, biorąc jednak pod uwagę fakt, że obecnie najtańszy Meridiist kosztuje ponad 5000 dolarów to tanio nie będzie.

Marek Sworowski

Ferrari zaprasza do Parku - ZOBACZ WIĘCEJ

Samochody: Lamborghini Murcielago - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Agora SA