SuperOES Puchar Jesieni w Kielcach

SuperOES to cykl imprez zarówno dla amatorów dynamicznej jazdy, jak i doświadczonych kierowców torowych. W środę 11 listopada na Torze Kielce w Miedzianej Górze odbędzie się finałowe podsumowanie sezonu

Cykl imprez SuperOES został powołany do życia w 2004 roku z inicjatywy Automobilklubu Kieleckiego oraz koła Scyzzor. To odpowiedź na rosnące zainteresowanie imprezami sportu motorowego oraz coraz większą liczbę osób pragnących w sportowych warunkach zmierzyć swoje umiejętności i swój sprzęt z konkurencją. Od początku terenem tych zmagań był Tor Kielce w Miedzianej Górze, co roku podobna jest również formuła - jednodniowe zawody z ciekawą i wymagająca trasą do pokonania.

Tradycją jest już klimat SuperOESu, gdzie początkujący mogą bez skrępowania wymieniać swoje wrażenia z bardziej doświadczonymi zawodnikami w miłej atmosferze wspólnego ogniska po imprezie. Do tej pory impreza cieszyła się wysoką frekwencją na każdej eliminacji oraz gronem zawodników z całej Polski, którzy nie bacząc na odległość regularnie odwiedzają Tor Kielce.

W najbliższą środę 11 listopada odbędzie się SuperOES Puchar Jesieni. To propozycja dla fanów motoryzacji, rajdów, wyścigów i tuningu oraz sportowej rywalizacji. Więcej informacji na stronie superoes.pl .

Marcin Sobolewski, źródło: superoes.pl

Toyota Hilux 3.0 D-4D - test

Jak prowadzić auto w trudnych warunkach? - ZOBACZ TUTAJ

Bezpieczna zima z Goodyear - KONKURS

Samochody: Mitsubishi Lancer - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.