Śnieżne Subaru Kena Blocka

Wiemy, że zima potrafi zaskoczyć drogowców oraz niektórych właścicieli aut, zwlekających do ostatniej chwili ze zmianą letnich opon. Na pewno jednak nie jest w stanie zaskoczyć Kena Blocka. Ten niezmiennie szukający nowych wrażeń Amerykanin koła w swoim Subaru zamienił bowiem na... potężne gąsiennice

Blocka znamy już z bardziej lub mniej zapierających dech w piersiach filmowych produkcji, w których daje popis swoich umiejętności za kierownicą. Amerykanin wykonywał już 50-metrowe skoki, driftował pod wybuchającymi kontenerami i wykonywał szybkie "bączki" wokół kumpla jadącego na Segwayu.

Tym razem Block postanowił przenieść w zimową scenerię kurortu górskiego, gdzie testuje swój najnowszy pojazd - Imprezę z gąsienicami. Nie oceniamy przydatności tego projektu. Zdążyliśmy się już bowiem przyzwyczaić, że Block traktuje swoje auta jak zabawki. Domyślamy się jednak, iż na świecie znajdzie się przynajmniej kilku ratowników górskich, którzy nie pogardziliby takim służbowym pojazdem. 400-konne śnieżne Subaru potrafi bowiem dotrzeć niemal wszędzie, dając przy tym mnóstwo frajdy. Zapraszamy na film.

Bartosz Sińczuk

Subaru Impreza WRX STI Trax

ZOBACZ TAKŻE: Nowa Impreza Kena Blocka - ZOBACZ TUTAJ

Jak bezpiecznie jeździć w zimie? - ZOBACZ WIĘCEJ

Samochody: Subaru Impreza - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.