Bezpieczna zima z Goodyear - konkurs

Weź udział w konkursie "Bezpieczna zima z Goodyear". Odpowiedz na kilka prostych pytań i wygraj profesjonalny kurs doskonalenia jazdy w szkole Abarth Driving Experience i komplet opon zimowych

Wspólnie z Goodyear i Moto.pl poznaj zasady bezpiecznej jazdy w zimie i sprawdź swoje umiejętności pod okiem profesjonalnych instruktorów. Wystarczy odpowiedzieć na pięć prostych pytań testowych i napisać, dlaczego właśnie Ty powinieneś wziąć udział w kursie doskonalenia jazdy.

Zwycięzką dwudziestkę zaprosimy do udziału w 2-dniowym kursie doskonalenia jazdy w szkole Abarth Driving Experience. Zajęcia na samochodach Abarth, prowadzone będą na torze z matami poślizgowymi przygotowanym na warszawskim lotnisku Bemowo. Nad bezpieczeństwem kursantów czuwać będą instruktorzy Abarth, a każdy z uczestników szkolenia otrzyma certyfikat firmowany przez Automobilklub Warszawski.

Już dziś zapraszamy do udziału w konkursie. Jeśli nie znasz odpowiedzi na pytania, zaglądaj na stronę moto.pl - wszystkiego dowiesz się z artykułów na temat opon i jazdy w trudnych warunkach . Konkurs trwa od wtorku 27 października do czwartku 5 listopada 2009 r. Wyniki opublikujemy w sobotę 7 listopada 2009 r. na stronie moto.pl.

Toyota Hilux 3.0 D-4D - test

10 najczęstszych pomyłek na temat opon zimowych - ZOBACZ TUTAJ

Sprawdź warunki panujące na drodze - ZOBACZ TUTAJ

Samochody: BMW X5 - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.