Tokio 2009 | najważniejszy salon Azji

Salon Motoryzacyjny w Tokio odbędzie się w dniach 24 października - 4 listopada 2009 roku i będzie najważniejszym wydarzeniem tego typu dla producentów z Azji

Zarówno w Genewie , jak i we Frankfurcie obecność producentów japońskich była dość ograniczona. Najbardziej aktywnie działał Hyundai , co jest zrozumiałe, bo na kryzysie tyko zyskał.

Japońskie firmy szykują ofensywę na zbliżający się salon tokijski. Subaru , Honda , czy Mazda już publikują pierwsze informacje na temat swoich modeli i prototypów, jakie będzie można zobaczyć na ich stoiskach.

Niestety zabraknie producentów z Europy. Swoją obecność zapowiedziały egzotyczne nawet na naszych drogach marki Lotus i Alpina . To jednak nie umniejsza rangi tego wydarzenia. Wszyscy, którzy chcą znać najnowsze trendy azjatyckiej, a w szczególności japońskiej motoryzacji powinni być tam obecni.

Będziemy prezentować co ciekawsze naszym zdaniem premiery zarówno przed, jak i w trakcie trwania salonu, a po zakończeniu targów nasz wysłannik zda dokładną relację z Kraju Kwitnącej Wiśni.

Marcin Lewandowski

Dziewczyny z Frankfurtu - ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

Samochody: Honda Accord - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.